Biz Kimiz?

1988 yılından bu yana turizm sektöründe yer alan firmamız 2010’dan itibaren Gemici Seyahat ismiyle yoluna devam etmektedir. Turizm ve personel taşımacılığı alanında faaliyet göstermek üzere Kuşadası’nda kurulan firmamız gelişen organizasyon ağıyla birlikte daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek adına İzmir’e taşınmış ve modern operasyon merkezimizde yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vererek 24 saat hizmet vermektedir.

T.C. Ulaştırma Bakanlığı’nın turizm sektöründe hizmet eden araçlarla koyduğu tüm şartları yerine getirmekteyiz. TSE, ISO, 9001-2008 kaliteli yönetim belgelerimizin yanı sıra T.C. Ulaştırma Bakanlığı Karayolları Taşıma Kanunu’nun gerektirdiği B2 (Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık Yetki Belgesi) belgelerine sahibiz. Ayrıca deneyimli, tecrübeli, diksiyonu düzgün ve yol bilgisine sahip tüm kaptanlarımızda SR Psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Kalite standartları gereği ve sizlere verdiğimiz önem gereği sürücülerimizi belirli dönemlerde sağlık kontrolünden ve trafik eğitimlerinden geçirmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışı çalışan 55 adet turizm taşımacılık ve Rent a Car araçlarımız, personel ve öğrenci taşımacılığında ise 23 adet S plakalı servis, 21 adet K plakalı öz sermaye araçlarımız bulunmaktadır.

Turizm taşımacılık departmanımız ile misafirlerinizin, havalimanı transferleri en iyi hizmet kalitesiyle güvenli ve konforlu seyahat etmesini, istenildiği takdirde yabancı dil bilen transfer elemanlarımız ile birlikte profesyonellik ilkemiz ön planda tutularak yapılmaktadır. VIP Servisi ve Kongre Taşımacılığı talepleriniz için son model araçlarımız, özel olarak tasarlanmış lüks minibüslerimiz 7/24 hizmetinize hazırdır. Anadolu Turu taleplerinizde yine son model lüks Otobüs ve Midibüs’lerimizle tüm bölgeyi bilen profesyonel şoförlerimizle turunuz tam bir uyum içerisinde geçmesini ve misafirlerinizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak organizasyonlarınızın keyfini sürmenizi garanti ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Tecrübeli personelimizin çalışma disiplinini ve düzeni ile siz değerli müşterlerimize en iyi kalite ve zamanında hizmet vermeyi, müşteri memnuniyetini sağlamak , kanun ve yasalara uymayı, teknolojiye ayak uydurarak sürekli gelişmeyi, sektöründe tek olmasını benimsedik ve amaç edindik

VİZYONUMUZ

Taşımacılık sektöründe sürekli müşteri memnuniyeti parolasıyla çıktığımız bu yolda sunduğumuz yüksek hizmet kalitemizle sizlere en ekonomik çözümleri sektördeki yerimizi koruyarak sürekli gelişmekteyiz.

İLKELERİMİZ

Toplumun sorumluluklarının bilincinde olan bir kurumsal üye olarak faaliyet yürütmek, yasa ve yönetmeliklere uymak, ticari bir işletme olmanın meşru sınırları içinde temel insan haklarını desteklemek, emniyet, sağlık, çevre, güvenlik sorunlarına gereken önemi vermek.

Rotanızı Biz Çiziyoruz!

Siz de bizimle birlikte güzel bir rota çizmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin